Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Házilag teknősnek terráriumot...

Házilag teknősnek terráriumot hogyan kell készíteni? Vélemény?

Figyelt kérdés
Köszi :)
2011. jún. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Magára az üvegre gondolsz? Vágj méretre 5 üveglapot, csiszoldt le a szélüket, hogy ne vágjon, és ragaszd össze őket tükörragasztóval, a pisztolyos változattal. Ha megszáradt, és jól tart, berendezheted.
2011. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ..:)
2011. jún. 1. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

FBS-el lehet üveget ragasztani, egy kis tubus 800 Ft.

De talán olcsóbb ha veszel készen egy akvit.


Én akartam egyszer csinálni egy 112 literest és megkérdeztem 3 üvegest, hogy mennyi lenne hozzá az üveg.

10ezren felüli árakat mondtak mind a hárman, ezért inkább szereztem kocsit és elmentem a világ végére venni egyet készen mert az ott csak 6 700 Ft volt.

Ez az akvárium tökéletesen néz ki, nagyon szépek a ragasztások, és le vannak csiszolva a szélei.

Ha én ragasztottam volna rondább lett volna a végeredmény és talán még eresztene is. Nem olyan könnyű megcsinálni tökéletesre.



[link]

2011. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HÁT AKKOR LEHET H ÉN IS INKÁBB VESZEK:)
2011. jún. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!