Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az alábbi terráriumba milyen...

Az alábbi terráriumba milyen hüllőket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval azon gondolkodtam, hogy mivel nagyon természet imádó vagyok, egy kis életet kéne vinni a szobámba, így jutott a választásom egy akváriumra, azt szépen berendezném, valahogy így: [link]

de több növényt raknék bele és egy vízesést. Ebbe kéne valami életet varázsolni. Tehát milyen hüllőket javasolnátok bele? Főbb szempontok nálam: legyen "egyszerű" -ezalatt azt értem, hogy ne kelljen élő rovarokért rohangálni mindig (pl kaméleon), ne kelljen szélsőséges körülményeket varázsolni neki, itt gondolok 40fokra, 90% páratartalomra, stb..., Ja, és lehetőleg legyen olcsó beszerezni, mert mindent a zsebpénzemből kell beszereznem, és nem nagyon támogatják a szülők.. :D . Jah, és fontos, kígyó és hasonlók kizárva, gekko, gyík stb lehet, de csúszómászó nem (anyám az országból is kirohanna). Lehet, hogy nagyon körülményes vagyok, de nagyon szeretnék valami kis terráriumot, csak kötött a kezem eléggé. Persze ha nincs a feltételeknek megfelelő, akkor is adhattok tippeket, hátha..... Előre is nagyon szépen köszönöm! 17/L


2011. jún. 12. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a kistestű hüllők élő rovarokat szoktak enni, ezért kapásból kizártad mind... Maradnak a halak.
2011. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
fagyasztott leguán
2011. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz élő eleségért rohangálni, akkor a halak hatványozottan kizárva!!!

(Egy egész picit komplexebb, mint a hüllő tartás)

Mivel a terráriumi hüllők a trópusokról származnak, mindegyiknek eltérő klíma lekk, mint ami nálunk van. Ehhez sajnos így, nem lehet hozzáállni.

2011. jún. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elárulom neked nem való hüllő ha nem akarsz állandóan élőeleségért menni .. egyébként ami neked való azt kéthetente kell etetni szopós egérrel az állat neve pedig: Python Regius .. csak őt anyukád nem engedi de te tudod nekem a pókot nem engedte még is van 2 tarantulám és meg barátkozott velük .. sztem beszéld rá anyud és próbál beszerezni egy szelíd példányt és ha 1 évig legaláb sikerül majd el tartanod jöhet egy Eublepharis Macularius
2011. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Törpe ékszergyík nagyon jól mutatna benne, de annak is kell kaja:


http://www.youtube.com/watch?v=ONQG49cVbE4

2011. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!