Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Axolotl vásárlás Szolnokon?

Axolotl vásárlás Szolnokon?

Figyelt kérdés
Szolnokon lehet e kapni valamelyik állat kereskedésben? És mennyibe kerülne kb? Én max olyan 1-2 ezer ft ig gondoltam ...
2011. jún. 16. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 ezer? Te tudod milyen körülményes ezeket tartani? Addig gondoltad, igen, persze. Vegyél plüssben, az tökéletes a gondolkodásmódodhoz.
2011. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondold semeddig, olvass el néhány dolgot ezekről az állatokról, és a tartásukról, aztán rájössz hogy kicsit többe lesz ez mint 2-3ezer forint!!
2011. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Maga az állat mennyibe kerül? Azt gondoltam, hogy 1-2 ezerből nem jön ki a terrárium meg minden. Az állat árát szeretném megtudni konkrétan, meg hogy Szolnokon lehet e kapni...
2011. jún. 17. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy az Axolotl egy hal és nem terráriumba tartjuk a halakat hanem akváriumba...
2011. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Axo szárazföldön is képes megélni, a hal erős kifejezés. Víz csak a szaporodáshoz kell neki. Ha jól tudom kopoltyúja és tüdeje is van/lehet.
2011. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a hal tényleg erős kifejezés, főleg azért mert az axolotl kétéltű és kívül van a kopoltyúja és van lába
2011. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!