Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy kis sikló költözött, az...

Sesshomaru kérdése:

Egy kis sikló költözött, az udvarunkban egy vízzel teli nagy ládába, ahol ebihalakat tartok. De miért így néz ki?

Figyelt kérdés
Kb.20 cm, de nem értem, hogy ez hogyan lehetséges, hiszen a kissiklók is ekkorák, és még nincsen tojásrakási idő. Aranybarna színű, de a vízisiklókat rendszerint nem ilyennek jellemzik. Akkor most mi is valójában?
2011. jún. 16. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a sikló max csak úszkál(lehűti) magát kicsit,nem fog ott maradni(magától biztos nem,és kérlek ne is tartsd ott/bántsd ha félsz tőle)

Egyébként a 20cm már nem bébi sikló méret,olyan "gyerek" kor kb:D

véletlenül nem ilyen?:

[link]

mert akkor erdei sikló

2011. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokféle siklófaj él magyarországon..de szerintem engedd szabadon egy közeli folyónál, vagy tónál.
2011. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ha esetleg az allatvilagunk.weboldala.net oldal nem működne, mert sajnos mostanában a tárhely szolgáltató rendszeres karbantartása miatt ez sűrűn előfordul, keresd a következő oldalat: [link]

Mindkét weblapot én szerkesztem!


Üdvözlettel: ÁLLATVILÁGUNK szerk.

2011. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lefogadom hogy kockassiklo a te kis cuki vendeged aki heti

1-2 haladat fogja elragadni, valszeg ide akar koltozni

meg fiatal peldany lehet.

2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!