Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tartjátok tisztán a...

Hogyan tartjátok tisztán a teknős vizét a terráriumban?

Figyelt kérdés

Állandóan cserélgetitek a vizet, és akkor hány naponta, vagy olyan komplett berendezésetek van, mint a halak akváriumában, és akkor nem nagyon kell vizet cserélni? Ez egyébként,hogy működik? Mennyibe kerül kb, mit kell ehhez venni, milyen időközönként kell cserélni a vizet ilyen esetben?

És mekkora akváriumban tartjátok a teknőst?


2011. jún. 19. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
az én teknősöm 150 literes aksiban van. Heti egyszer cserélem a vizét. Próbáltam berakni hozzá szűrőt, de annyi koszt cisnál, hogy tönkretette, leégett a motorja.
2011. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
150 l az nem semmi...azt nem lehet 1xű takarítani...én is próbáltam szűrőt régebben, de nem csinált semmit...csak zúgott egész nap...
2011. jún. 19. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Teknősöknél nem muszáj szűrő, 1-2hetente 30%-os vízcsere((tehát a víz 30%-át leszívod, és aztán 1-napja álló vízzel újratöltöd)) és néha egy kis talajporszívózás((valami cső végére teszel egy tölcsért, ezt a végét berakod az akváriumba, a másik végét egí vödörbe, és megszívod a vödrös végét, és ha a vödrös vége lejjebb van mint az akváriumban lévő vége, akkor elkezdi szívni a vizet, közben ahol látsz koszt, az alján, azt felporszívózod, így porszívózod, és közben meglesz a 30%-vízcsere is!))
2011. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Etesd külön tálkába teknőst ne az akváriumba és így elég 2-3 hetente tisztitani a helyüket .
2011. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belső szűrő mindenképp kell.(az én tekim vizét is 2-3 naponta cserélgetem ,hetente 1x mindent kipucolok benne..)Az állatkereskedésekben(bár nem olcsón) lehet kapni nagy teljesítményű (nem belső) szűrőket.:D Szerintem kérdezz meg egy eladót.
2011. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!