Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög teknősöm 1 éves. Állandó...

Görög teknősöm 1 éves. Állandóan alszik. Miért?

Figyelt kérdés
Enni kijön mindennap, kicsit sétál, napozik, aztán visszamegy a kuckójába és másnap reggelig nem látjuk. Vitamint is kap. Gólyahír levelet, Lóherét, cukkinit, jégsalátát eszik. Az állatkereskedésben a görög tekik "virgoncabbak" voltak.
2011. jún. 24. 18:22
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy unatkozik egyedül. Szeretne egy párt. :)
2011. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszi biztos itt a tél és aludnia kéne menni.

Nem tudom mekkora helyen tartod de elég helyigényes kis állat ez a fajta teki. olyan 2X3mas területen már jól érzi magát. Meg tegyél be neki játékot ami gurul vagy valami ilyesmit. Friss gyümölcsöt ilyenek. Amúgy nem tudom tudod e hogy ezek a görög teknősök téli álmot szoktak aludni mint a medvék. Én például a spájzba tartom egy dobozban ahol olyan +15-16 fok van állandóan. Sőt még be is takargatom szépen. Tavasszal aútómatic felébred mikor jobb idők vannak. Bár van hogy télen is felébred pár napra. Akkor adok neki friss zöldséget,De van hogy nem eszi és vissza megy aludni.

2011. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ha vigyázol rá túl él majd téged is ez a kis jószág :)
2011. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is a spájzban tartottam egész télen . Aztán tavasszal megfeledkeztem róla. Szerintem anyám megfőzte .
2011. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kerdesesficko16 ***** válasza:
mert álmos
2011. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!