Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem e lesz baja a teknösnek...

Nem e lesz baja a teknösnek ha nem kap 5 napig kaját?

Figyelt kérdés
megyünk nyaralni és senki nem tud hozzá bejönni megetetni elvinni meg nem tudom.
2011. jún. 27. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Biztos nincs senki? Esetleg valami barát vagy valaki. Osztálytárs, nagynéni, szomszéd:D
2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tuti elpusztul.
2011. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem volt még teknősöm,így lehet hülyeséget kérdezek,de mi lenne,ha sokkal több kaját raknál ki eléjük?6-7napra valót.
2011. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van már 5 éves akkor simán kib [link] Ezt olvasd el :
2011. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Legfeljebb majd mesélheted a haveroknak:

- A fene egye meg, már majdnem sikerült leszoknia az evésről, erre megdöglött!

2011. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyu.Előtte lakasd be nagyon,5napot simán kikell bírnia,a természetben sem eszik naponta.csak vize legyen bőven,+egykis kaja.
2011. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagybátyámnak volt egy jó tenyérnyi ékszerteknőse. Egyszer valahogy elszökött. Szőrén-szálán eltűnt. Egy hónapig nem volt meg, pedig kereste (majdnem) mindenhol. Mikor költözött, a szekrény mögött találta meg a szőnyeg alatt. És élt! Fogalmunk sincs, hogy mit evett, vagy mit nem, és hogy hogy bírta ki, de élt. Hüllő, elvileg ki kellene bírnia.. Mindenesetre előtte jól etesd be, és nem ártana, ha legalább egyszer valaki rá tudna nézni.
2011. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem ékszertekim van, tavaly elmentünk 1 hétre nyaralni, előtte jó sok kaját adtam neki, meg raktam be a terráriumba is. nem nézett rá senki és mikor hazajöttem még volt is előtte.
2011. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy teknőst hetente 1 szer kell etetni de jól kajáltasd meg merre laksz én kutyákat sétáltatok 500Ft/óra de vigyázok ha nem tudod rábízni senkire akkor irj frucina@gmail.com
2011. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj, itt senki nem ért a teknősökhöz?

Semmi baja nem lesz 5 napig. Egy kicsi teknős is kibírja ezt a néhány napot, egy kifejlett pedig hónapokat is. Nem szabad túletetni előtte.

Remélem eddig nyers halat kapott (és nem szárítottat), mivel annak kell lennie a főeleségnek. Ha műkaján tartod, meg szárított vackokon, akkor előbb-utóbb elpusztul, de nem az 5 nap koplalás miatt.

2011. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!