Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknős és Királyteknős...

Alexandra Tomolák kérdése:

Ékszerteknős és Királyteknős ( tarajos teki ) együtt. Nem fogják egymást bántani?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete kaptam egy kis sárgafülű ékszertekit, nagyobb picivel mint egy 50 ft-os, ma pedig kaptam mellé egy királytekit is, azt mondták nem fogják bántani egymást.

Most tettem be a királytekit, azt csinálja, hogy rááll a másik teknős hátára, és úgy néz ki a vízből. Most össze-vissza járkál, kaparja az üveget. Nem fogja bántani a sárgafülűmet? ( a királyteki kb 2* akkora, mint a másik ) ...


Megszokják majd egymást? tippek?


köszönöm :)


2011. jún. 28. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Barátnőméknek ékszer, és királyteknős évek óta együtt él.Egészen kicsi koruktól vannak együtt gond nélkül.Szerintem nem kell aggódnod emiatt!
2011. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most adtam nekik enni és látom, hogy a nagyobb kiharapja a kicsinek a szájából a kaját. Félek, hogy megkapja a szemét vagy valami. etessem őket teljesen külön esetleg ?
2011. jún. 28. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kimondottan nem értek a teknősökhöz.De, ha ilyen helyzet áll fent nálatok, akkor lehet,hogy jobb lenne,ha külön etetnéd őket szerintem.
2011. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
együtt tarthatod őket nyugodtan:) De etetésnél a királytekit, mivel ő 2* akkora,rakd külön tálkába és ott etesd.Nem szép látvány egy sérült kis ékszerteki.:(
2011. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is együtt élt a király tekim és a sárgafülű ékszerteknősöm és nem bántották egymást :) kaját néha kivették egymás szájából de sose verekedtek
2011. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!