Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell tudnom, ha gyíkot...

Mit kell tudnom, ha gyíkot szeretnék tartani?

Figyelt kérdés
Milyen helyen, mit eszik, mire kell odafigyelni, mennyi ideig élnek, milyen fajtákat lehet kapni és mennyiért, stb.
2008. febr. 25. 22:42
 1/7 anonim válasza:
85%

Szerintem írd be a keresőbe, és biztosan ki fog adni valamit rá. :) De hirtelen ezt találtam most neked:


[link]


Vagy másik lehetőség, hogy bemész valami nagyobb "állatkereskedésbe", és ott biztosan tudnak majd tanácsot adni.

2008. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ha gyíkot akarsz tartnai nagyon sokféle dologról kell gondoskodnod és hiába olvasol utána, a gyakorlatban sokkal bonyolultabb.sokféle betegségük van, ehyes fajokat vitaminozni kell, másikakat nem érhet semmi komolyabb sokk mert meghal, megint másikaknak nem mindegy hogy hány fok van.Tehát az elsö gyikod nem feltétlenül fog sokáig éllni de a másodiknál már tudod hogy mit nem szabad csinálni
2008. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%
Keress vkit, akinek van gyíkja és szóba áll veled...
2008. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A saját gyíkod nem jó neked?
2009. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Roppant vicces, de miből gondoltad, hogy fiú vagyok?

L17

2009. szept. 30. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

kezdőknek ajánlható fajták. Leopárdgekkó: [link]


Szakállas agáma: [link]


[link]

2018. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, az utolsó link sz....ar lett!

[link]


Nagyon tudom ajánlani az oldalt!!!!!!!!!!

2018. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!