Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy vagytok a szárazföldi...

Hogy vagytok a szárazföldi teknosotokkel nyáron?

Figyelt kérdés

helotok


tik mit csináltok a teknosotokkel nyáron? annyit izeg mozog lehet melege van...maszkal egesznap a hazban...kiamszik a homokos kis dobozábol aztan maszik...tettem be neki vizet.


ti milyen "almot" szoktatok használni?


Van egy kove is..harapdalja otet aztan meg döngeti és hangokat is ad ki.


(görög szárazföldim van)


2011. júl. 8. 11:54
 1/3 anonim válasza:
nekem is van kettő, kinn az udvaron.. nekem pont az ellenkezőjét csinálják mint a tieid..egész nap csak ücsörögnek és néznek ki a fejükből.. ha viszont benn vannak a házban, folyamatosan mászkálnak.. szerintem ne aggódj. Csak elfoglalja magát. Jah és még egy tipp: az én teknőseim nagyon szeretik a zajos helyeket. Úgy értem a halk zenét, vagy madárcsicsergést :D Ha ilyet hallanak mindig megállnak és képesek órákig meg se mozdulni :)
2011. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is lakásban vannak...és ha leviszem akkor általában enyém is elbujik kint vagy bemaszik a fuvebe,beleásva magat csak bent annyira furge
2011. júl. 8. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegény teknősöd.. a homok nagyon rossz aljzat neki. Mekkora helye van? Mivel eteted? Él még egyáltalán? Ilyen körülmények között kétlem.. ):
2017. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!