Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet dinnyét adni teknősnek?

Xyzszs kérdése:

Lehet dinnyét adni teknősnek?

Figyelt kérdés
Az én tekim nem eszi meg se az almát,se a paradicsomot,se a salátát,de a dinnyét....imádja!
2011. júl. 19. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

görögtekim van, én is szoktam neki dinnyét adni, azt nagyon szereti:)

saláta nem is jó neki, abból nem szabad sokat adni nekik

paradicsomot az enyém se eszi meg

kígyóuborkát szoktam még adni neki, azt szereti, meg szedek lóherét, pitypang levelét, tyúkhúrt

2011. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én adtam már a teknőseimnek dinnyét megették :D
2011. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
www.gorogteknos.hu itt mindent megtudhatsz. De én úgy tudom hogy paradicsomot nem célszerű neki adni. Adj neki kígyóubit meg vidd le egy parkba és hagyd legelni vagy pedig szedjél neki lóhert.
2011. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 21. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ékszerteknőseim vannak, de ők is szeretik (görög, sárga cukor) a dinnyéket.

Állatkereskedésben láttam a múltkor a görögtekiknek a tálkájukban sárga- és görögdinnyét is. Szerintem lehet adni nekik.

2011. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ékszertekim van és nem eszi az almát se a salátát mint neked a paradicsomot úgy ahogy a dinnye viszont az egyik kedvence! és pármilyen fajta a tekid adhatsz neki. csak ne olyan sokat
2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!