Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görkorcsolya VS Sárgafülű teknős?

Görkorcsolya VS Sárgafülű teknős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom melyiket vegyük meg.Mind a 2 nagyon érdekel.Tudom 2 különböző dolog,de még is,ti melyiket választanátok?(Mind a 2 érdekel,és csak az egyikre van elég zsebpénzem jelenleg.)

Normális válaszokat kérek,előre is köszönöm!


2011. júl. 20. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Görkori. Egyértelmű :)
2011. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát...a teknősök nagyon sokáig élnek így csak akkor válaszd azt ha biztos vagy benne, h kitart a lelkesedésed. Plusz azért szerintem nem egy kategória...tekiből 2 kell, akvárium kaja felszerelés.
2011. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Okostelefon.

Edénykészlet.

2011. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én életemből hiányozna a kisállat, ha nem lenne.

Mindent megadok a kutyámnak, és csak ezek után kezdtem el félretenni görkorcsolyára.

Szerintem előbb a teknős:)

2011. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyire limitált pénztárcával a görkorit, ahhoz csak a két lábad kell, a teknőshöz meg egy csomó szir-szar, ráadásul folyamatosan.
2011. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit hosszú leszek, de legalább normális, tehát egy teknős mindennel együtt kb 15ezer ft. és sok felelősséggel jár: takarítani kell utána, ha baja van, vidd állatorvoshoz meg egyebek.DE ha igazán szeretnél egyet, amit megértenék, hiszen nagyon aranyos, akkor azt válaszd. Görkorcsolya is kb olyan olcsóbb 15-20ezer ft. néha gondolom azt is meg kell takarítani, meg ez az, és biztos az is sok örömöt ad neked. előbb utóbb a görkorcsolyára ráunsz, a teknősre nem, elvégre egy élőlény, több "szereteted tud sugározni" mint egy görkorcsolya. Neked kell választani
2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A teknősre is ráunhat a különbség az, ha görkorit unja meg az legalább nem baj. Szerintem, ha ez kérdés, akkor az élettelent, a görkorit.
2011. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem pár emberrel meg család taggal,és arra jutottam hogy egy teknős lesz!:)
2011. júl. 20. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:
de még ne vedd meg elötte olvas sokat szakirodalmat és nagyon nagy hely kell neki nem egy 20 literes akvárium akármennyire kicsik még egyedül nem tartsd.
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
vegyetek inkább egy sárgafülű görkorit.
2011. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!