Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik? (lent)

Miért nem eszik? (lent)

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy sárgafülű teknőst,a hőmérséklet jelenleg jó,tiszta víze van,van vitaminja meg rendes kajája(kukac,hal stb...)


Kérdés/Probléma:


Adtunk neki ilyen vitamint(Tetra ReptoMin Baby),de egyáltalán nem eszik,a kőre se megy ki,pedig tök jó helye van,simán föltudna mászni rá.


Segítsetek!Köszönöm!


2011. júl. 21. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi az 1-2 nap ilyen még meg kell szoknia a helyét !!
2011. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen és is olvastam már kétségbe voltak esve de 1,2-nap és utána eszik max 3 helyet ne félj !!! amúgy jövőhéten én is kaok :)
2011. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi nem ´jól írtoam de elvan romolva a bilenytüzet :S
2011. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond,köszönöm az eddigi válaszokat!Remélem tényleg 2-3 nap!:))
2011. júl. 21. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj én is kaptam ismerősöktől vörösfülűt de ő már nagy volt még mindig megvan de akkor 4 napig nem evett egyáltalán. aztán megszokta a helyét és annyit evett hogy na.. és egyébként nem is kell mindennap etetni szóval kifogja bírni :))
2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!