Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy mocsári teknősöm...

Van egy mocsári teknősöm tegnap fogtam egyenlőre egy nagyobb vödörben van, de napokon belül egy nagy terráriumba kerül amit faszán átalakítok. Annyi a bajom, hogy szerintem nem eszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha nincs húsféle az alma ízlik neki. A kép a teknősről : [link]
2011. júl. 21. 17:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Engedd vissza a természetbe, védett és nagyon ritka állat. Mellesleg meg is büntetnek az ilyesmiért.
2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A mocsari teknos vedett, eszmei erteke 50.000 Ft, de nem is ez a lenyeg. Engedd vissza oda ahonnan kifogtad es szerezz be egy ekszerteknost az allatkereskedesbol.
2011. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
100%
lehet nem is fog enni mivel hogy a természetből van és fogságban korlátozott helyen nem fog enni
2011. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés megyek és engedem is vissza a körösbe csak meglepödtem elöször hogy mi a szar ez itt a hálóban :D kössz a válaszokat
2011. júl. 21. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha találsz tekit, vagy veszel, de nem eszik: mi megfőztünk egy tojást, és a sárgáját a vízbe morzsoltuk. Egy ideig elvolt ezzel. de ha langyos (kb 28 fokos) vízbe rakod, és lámpát raksz fölé, akkor is eszik:) csak akkor már halat is^^ Mivel nyáron jobban esznek mint télen, és most oylan hűvös is van meg rossz idő...:/ ;)
2011. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nekem egyik tekim se szereti az almát:D Ha az nem ízlik neki, akkor többféle gyümölccsel próbáld:) Válogatósak:P
2011. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még egyszer előző vagyok: a meleg miatt eszik:) ezért nagyon fontos a lámpa:)
2011. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
helló, nekem is van két mocsári teknősöm, én Romániában élek, itt tudtommal nem védett, mielőtt a sok köcsög állatvédőnek magát nevező nekem ugrana, imádom az állatokat, jobb helyük van nálam, és amúgy kb. november elején deaktiválják magukat, ha lehet így mondani, és olyan május elején kezdenek el ismét enni, amúgy fontos, hogy télen ne a lakásba tartsd, fontos hogy télen kialudja magát, szóval lehetőleg pincébe tedd télire. Amúgy pedig enyémek csakis húst esznek, semmiféle növényi származékot nem fogyasztanak :)
2011. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!