Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol etetitek a teknőst? Mert...

Hol etetitek a teknőst? Mert én már unom hogy mindig tisztítom a vízét.

Figyelt kérdés
Esetleg egy kis tálba lehet?És ha lehet mennyi ideig hagyjam őt enni?
2011. júl. 21. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

helló.


az én teknőceimet egy kis tálban etetem. De vigyázz nehogy kimásszanak!!


én úgy 10-15 percig tartom benne

2011. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor minek kellett teknős ha unod a takarítását?-__-

A teki tartás ezzel jár...-.-

2011. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Értem,köszönöm a válaszod!

Második:Természetesen tisztítom,csak nem olyan jó,hogy kaját kap és tiszta zavaros lesz a víz tőle.

2011. júl. 21. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Jaaajjj második nem mondod,hogy ezzel jár??? Nekem is van 2 teknősöm, és én is untam már nagyon, hogy a tiszta vizet másodpercek alatt összekoszolják. Én külön egy mély lavórban etetem őket, igaz elsőnek nem akartak enni,mert szokatlan volt a hely, de utána elfogadták benne is a kaját. Így nem kell naponta, két naponta takarítani. Így sokáig tiszta marad az akvárium, főleg úgy hogy már nagy teknősökről van szó, nem kis akváriummal.
2011. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy piros lavórjuk, már 10 éve abból esznek. Megismerik messziről és "szaladnak" oda, ha lerakom a földre akkor meg körbejárják.

Előtte egy fehér kistálból ettek, de kinőtték XD. (A két nagy 13, a kicsi 5 éves).

21/N

2011. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a teknőseimet a vízben etetem, de csak akkor, ha a menü hal, rák, giliszta, vagy csonti. Ez ellenben, ha növényi eredetű, többnyire egy kisebb darabban teszem a vízbe. Marhaszívet, és ami foszlik-oszlik, külön tálban kapják.


Mivel a teknősök táplálkozás után ürítenek, fél óráig maradnak a tálkában, addig az akváriumban megy a szűrő.


A szűrőt maximum 24 órás eltéréssel rutin szerűen naponta pár órát járatom, hetente tisztítom, így a vizük mindig szép. Bár 3 hetente illik vizet cserélni, akváriumot mosni. Nekem ez a módszer bevált. Néha csak úgy külön elmosom a köveket, a műnövényeket, így kellemesebb a teknőcöknek.

2011. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kicsit egy külön tálkában etettem!!!!!!!
2011. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!