Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A korallsiklók milyen hosszúak...

A korallsiklók milyen hosszúak és milyen árba vannak?

Figyelt kérdés
szeretnék venni valami kígyófélét..:) de nemtudom milyen legyen:D nem szeretnék se túl nagyot se drágát:Dköszi a válaszokat előre is!
2009. ápr. 6. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gabonasiklót vegyél inkább mert sokkal olcsóbb egy 20-30cm hoszó álatot kb 5000 Ft ért már vehetsz és sokkal barátságosabb is! max 1,5 m -re nő
2009. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a gabonasiklónak milyen felszereltség kell??ami muszály neki:) + mekkora terrárium?? mert egy kisebb testű kutyám is van..és tömblakásba lakunk.
2009. ápr. 9. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:

egy 80 cm hoszú 40 cm széles 40 cm magasd akvárium bőven jó neki semmi különlegesség nem kell neki nekem pl semi nincs benne semi fűtó vagy lámpa mert nekem az akvárium melett vanm és kap fényt. ezek kelllenek nekik:

-Itaótál

-Ajzat (kő vagy faforgács vagy vmi más mindegy)

-És egy búvóhely...enyi

a szobahőmérséklet is jó nekik nem kell fűteni!!!

2009. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szal, egy átlagos hal akvárium is megteszi nem?:)
2009. ápr. 9. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
öömmmm ja
2009. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz:D
2009. ápr. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!