Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol vegyek kaméleont?

Hol vegyek kaméleont?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék 2kaméleont kb meddig élnek ezek a hüllők,mikor szaporodnak,és hány darab kicsi születik?és melyiket éri megvenni 1 kezdőnek melyik fajtát pls help!
2011. júl. 28. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

kezdőnek kaméleont egyáltalán nem éri meg venni.

nem egy "tanulóállat", első körben inkább agámát vegyél, vagy valamilyen könnyebben tartható gekkót.

2011. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kisteki állatkereskedésbe szoktak lenni mindenféle hüllők

[link]


Dohány u 3. azt írják, de ez a cím rossz, mert ha ott állsz, akkor a sarokig el kell menni, ott van egy lámpás kereszteződés, szerintem az a Károly Körút.

Átmész a széles zebrán és balra 20 métert. Tehát a Károly körúton van a bolt a zsinagógával szemben és nem a dohány utcában. Egyszer voltam ott. A táblájukon asszem egy teknős rajz volt.

2011. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kezdőknek a geko a megfelelő állat mivel nem kell neki tul nagy helysem és könnyű a tartásuk is legtöbben leopárd gekkot vesznek de szerintem tarka gekkó vagy a nagyfejű gekkot a legkönnyebb tartani ezeket ha minimum 1,5 éig elbirod tartani aztánk kibővülhet a csapat egy vagy több kaméleonnal de jól gondold meg mielőtt megveszed hogy képes leszel-e annyi kaját veni neki meg hogy lesz-e hely akkora terráriumnak a lakásban mint amekkora kell egy kaméleonnak ha mind ezt átgondoltad utána vágj bele egy hüllő tartása nem kis felelősség de ha jól tartod sok örömet lelsz majd benne
2011. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!