Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyi egy leopárd gekkó ára?

Mennyi egy leopárd gekkó ára?

Figyelt kérdés

Akinek van, az mennyiért vette? Hol érdemes inkább, kereskedőnél vagy tenyésztőnél? Mennyi az az ár amennyiért megéri venni? :)

(tartási vélemények nem érdekelnek, nem most akarok tartani és utána is olvastam :) )


2011. aug. 1. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Tenyésztőnél érdemes, mert ő egészséges állatot fog Neked adni, szelídebb állatot, valamint egy igazán jó tenyésztő bármikor segít , ha kérdésed van.

Én 2 éve 8ezerért vettem egy picit, szerintem sokat nem változtak az árak. Talán még attól is függ, ha különleges színváltozatot szeretnél... de nekem pl az eredeti szín a kedvencem :)

2011. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Allatkisokos ***** válasza:

Kereskedőnél nem szabad állatot vásárolni véleményem szerint.Ott az állatok tömegesen együtt vannak tartva,ki tudja melyik mikor evett,stb.Van pár üzlet ahol figyelnek az állatokra rendesen de kevés az olyan.Tenyésztőnél jobb vásárolni,mert jobban figyel az állatokra(nem kell több száz darabra figyelni mint a kereskedelemben).


Normál leopárdgekkó : 3000-5500.

Általában ekörül szokott mozogni.

Persze van olyan színváltozat ami 500euro

2011. aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2011. aug. 2. 21:10
 4/4 Morvai15 válasza:
Én 2400 Ft-ért vettem.
2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!