Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű ékszerteknőseimmel...

Sárgafülű ékszerteknőseimmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy 50 literes akváriumom és most vettem 2 sárgafülű ékszertekit.A kérdéseim a következők lennének:


-Az akváriumomhoz van tető és abba van beleépitve a neoncső,az jó nekik ha felkapcsolom vagy egy nap kb mennyi időt legyen nekik felkapcsolva??

-Tettem be nekik 2 követ amire ki tudnak mászni az jó nekik nem ?

-A vizük hőmérséklete 25 fok...azt mondta az állatkereskedésbe a csaj h elég lessz szeptembertől a fütőt berakni nekik...

-Napi egyszer etetem őket valami lárvával...az picit összemorzsolom nekik..


Eddig mindent jól csinálok ugye???Mert nem szeretném ha valami bajuk lenne...eddig csak halaim voltak nem vagyok még jártas a teknősök ügyébe :)


2011. aug. 4. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy jól! Nekem egy mentett teknősöm kint van az udvaron egy vaskádba.. Szeret ott lenni, semmi luxus, szóval ha nem kapja meg ezeket akkor sem baj. De persze a kő meg a növény fontos neki.
2011. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyobbak lesznek akkor feltétlenül vegyél nekik egy 300liter körüli aquaterráriumot mert ez már kicsi lesz nekik. :)
2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!