Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Erdő mellett lakunk, és az...

Erdő mellett lakunk, és az utóbbi időben egyre több sikló jelenik meg a ház közvetlen közelében. Hogyan lehet elriasztani őket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 10:33
 1/7 anonim válasza:
43%
egy doglott siklot rakj fel a keritesre.
2011. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy erdő mellett laksz. A sikló emberre abszolút veszélytelen, nem kell őket zargatni. Miért akarod elriasztani őket? Remélem nem a látványuk miatt, csak azért mert "kígyó"?
2011. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem bántani akarom őket, csak távoltartani. Ma reggel az ajtó előtt találtam egyet, és nem szeretném ha bejönnének. Szeretem, ha nyitva vannak az ajtók.
2011. aug. 7. 11:04
 4/7 anonim válasza:
14%
Mint irtam 1.komm. regi babona szerint a doglott siklot fel kell rakni a keritesre ez eluzi a tobbit.
2011. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Allatkisokos ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet elriasztani őket.

Egyébként nem ajánlom,hogy döglött siklót kitegyél mert a magyarországi hüllők/kétéltűek nagy többsége védett.Tehát ha meglátja valaki hogy egyet kiszúrtál valahova,annak rossz vége lesz.Egyébként valószínűleg azért mennek a házad közelébe mert sok a rágcsáló a környéken a ház körül.Ha csinálsz egy rágcsáló írtást hamar tovább állnak táplálékot keresni.

2011. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tartsál otthon egereket,nyulakat patkányokat, lehetőleg havonta csak egyszer takarítsd a bűz biztos elijeszti őket ;)
2011. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a siklo az egerek utan jon. tehat az egereket kell megolni(

azt ok is el intezik) hogy elmenjenek

2012. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!