Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a baj a Fali gekkóval?

Mi a baj a Fali gekkóval?

Figyelt kérdés

Fali gekkója lesz a fiamnak.

Próbálok utána nézni a tartási körülményeinek és tapasztalatoknak, de alig találok infót erről a "jószágról". Agresszív? Büdös? Milyen? Miért tartják ilyen kevesen? Esetleg azért mert túl átlagos?

Vagy annyira egyszerű a tartása hogy szóra sem érdemes?

Mindenhol csak a leopárd gekkóról meg a toke gekkóról írnak és kérdeznek.


2011. aug. 8. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
wikipédiában szerintem a gekkóknál arról is megemlítenek egy-két szót
2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg ha nem találsz semmit a neten, kereskedőknél, vagy tenyésztőknél (nem tudom honnan veszed), kérdezhetsz róluk, biztos fognak segíteni. ajánlatos tenyésztőnél venni, ott biztos egészséges, és könnyebben szelídíthető állatot lehet venni, és ellát hasznos tanácsokkal is. sok sikert :)
2011. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megemlítenek.Azzal kezdtem! De nem kifejezetten a származási helye meg ilyesmik érdekelnek,hanem a tartásával kapcsolatos tapasztalatok.
2011. aug. 8. 12:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, meg a természete.
2011. aug. 8. 12:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Kereskedőkről megvan a véleményem.

TISZTELET a KIVÉTELNEK!!!

Sok olyannal találkoztam aki a saját (kereskedői)érdekei szerint jellemezte a fajt. Pl.egyszer vettem az akváriumba 2db.pici szürkés-barna vizi békát. Azt mondta a kereskedő jól elvan a halakkal,szúnyoglárvát meg ilyesmit eszik,hát igen... 3 nap alatt felzabáltak 15 db.neonhalat pedig akkorák voltak mint maguk a békák.És még csak bele sem pusztultak!!!Ugyanez vonatkozik az általuk takarítós illetve algaevő halként emlegetett, általam csak sárkányhalként említett érdekességekről is, amik úgy zabálják fel a sérült guppikat, hogy az egy horror filmbe is beillene.


Amiket eddig találtam róla, azok szerint nem túl népszerű és elég harapós is lehet.

2011. aug. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!