Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel eteted a kaliforniai...

Mivel eteted a kaliforniai királysiklódat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 01:50
 1/8 anonim válasza:
Spanomnak volt vmilyen sikloja, ő egérrel etette, tök gyorsan elkapja. Utána meg asszem csomo ideig nem is kell neki adni mer elvan vele egy darabig
2011. aug. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kara Dominik válasza:
nekem van és én egérrel etetem meg ha tudok akkor fogok neki gyíkot és ezeket nagyon szereti de néha megeszi a szöcskét is de abból sokat kell adni neki mert egy egérnyi eledelt meg kell hogy kapjon és hetente egyszer kell etetni de szeretik azt is ha hetente többször.
2011. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kara Dominik válasza:
ez az én kaliforniai királysiklóm: [link]
2011. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..:) azt szeretném még kérdezni hogy az egeret élve kell neki berakni?vagy ti hogy szoktátok?
2011. aug. 15. 00:41
 5/8 anonim válasza:
Peszre, hogy élve kell, ha nem mozog szerintem fel se figyel rá, le kell hogy vadássza
2011. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Nem muszály élve... Lehet kapni fagyasztott egeret, amit egyszerűen felmelegítessz, és már eszi is... Előnye, hogy: olcsóbb, nem kell hetente venni, csak berakod a fagyasztóba és a legfontosabb: nem okozhat sérülést a kígyón... Hátránya: kisebb a tápértéke, és nem biztos, hogy elfogadja (De siklóknál ez nem gyakori)

2011. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyikot ne adj neki mert védett állat!!!
2011. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és akkor csak simán rakjam be az egeret? Vagy ti hogy szoktátok?hányat adtok neki 1 héten? Azt olvastam hogy a kaliforniai királysiklónak sivatagi terrárium kell..abba milyen felszereléseket kell rakni?
2011. aug. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!