Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot tudok venni...

Milyen állatot tudok venni 3400 ft. -ból?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy állatot de nem tudom milyet vegyek... 3400 ft.-om van megvenni a cuccait.Elég rá a pénzem? Vagy milyen állatott ajánlotok?
2011. aug. 14. 20:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát szerintem gyűjtsél még rá egy keveset.. mertállatot meg felszerelést nemhiszem hogy meglehet venni ennyiből..:)
2011. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
nem tudom...igazából arra is gondolj, hogyha beteg lesz akkor orvoshoz kell vinni..és az is ktg..erre is gondoltál?
2011. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

3400ft még a ketrecre/kalitkára/terráriumra sem biztos hogy elég, nem hogy még a többi kiegészítőre és az állatra is.

bocsi

2011. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ennyiből? Hörcsögöt, egeret max, de csak ha van terráriumod hozzá és csak forgácsot meg kaját kell.

Na meg ugye a továbbiakra mik a kilátások? Merthogy annak a szerencsétlennek folyamatosan kell almot, kaját, zöldséget venni, nagyobb állatkáknál pláne ott vannak az orvosi költségek is, ezekkel is számolj.

Esetleg halakat, de ehhez is kell akvárium és alapfelszereltség, mert az jóval többől jön ki.

2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Díszhalak, tengerimalac, degu, papagáj esetleg teknős.

Ezek szerintem beleférnek, esetleg picivel kerülne csak többe a felszerelés. Mondjuk, azért érdemesebb többet költeni rá, mert akkor tágasabb helyük lesz az állatoknak, így jobban is éreznék magukat. Pláne a halaknál, nem mindegy, hogy milyen félék.

2011. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
és ha nézelődnél neten, van aki meg akar szabadulni a kisállatától, pl nem tudja hová tenni és akkor ingyen odaadna mindent.. presze leszenk később költségek, kaja , állatorvos, de ezt a szüleiddel kell megbeszélned. (ha még velük laksz)
2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Vehetsz belőle kb 5 darab rántanivaló csirkét

(ha jól alkudsz), vagy kb 30 darab naposcsibét!


Az elsőnek van a legtöbb értelme.

2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
De, lehet, hogy nem biztos, hogy beleférnének, azért változnak az árak, nézz utána neten, de előtte válaszd ki, hogy mégis mit szeretnél a legjobban.
2011. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy macskát, ingyen vannaka neten, a 3400 ft ból meg vegyél neki finom kajákat!
2011. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én csak az alap dolgokra gondoltam, mint a ketrec meg maga az állat...csirkét most ettem és cicám meg van...:)
2011. aug. 14. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!