Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy kell fűteni a teknősnek...

Hogy kell fűteni a teknősnek az akváriumot?

Figyelt kérdés

amikor teszek bele jó vizet akkor úszkálnak és amikor kihül akkor kifekszenek..már 1napja kint fekszenek és alszanak.. ez lehet a víz hőm.től?

és ,hogy kell fűteni? jó bele az a fűtő ,amit a halakhoz teszünk be?


Köszi!


2011. aug. 17. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lámpát szerelj oda ahol kifekszenek és ha lehűl a testük akkopr kapcsold be. :D
2011. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan kell nekik, mint ami a halaknak van, igen. a lámpa minél többet menjen kint, és folyamatosan fűtsd a vizet. :)
2011. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van lámpájuk és amikor hideg a víz kifekszenek és napoznka :D akkor beteszem nekik a halak fűtőjét..és elég nagy.. fektessem el?úgy működik?xd
2011. aug. 17. 11:57
 4/7 Vakond Túrás válasza:

Szia!

Venned kell egy vízmelegítőt, de mérd meg előbb hány fokos az a víz? Idősebb teknősnek elég a 22-26 C°, kisebbek érzékenyebbek, nekik 26-30°.

2011. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom h hány évesek ..van 2db királytekim... és egy oldalon találtunk rájuk ahol nem kellett nekik.. mert széttört az akváriumuk és nem akartak újat venni.. de amikor elmentünk értük akkor csak fogtuk őket és mentünk.. és elfelejtettük megkérdezni..xd :D de 1évesnél nem lehetnek öregebbek..-szerintem- akkor jó ha elfordítom azt a fűtőt amit a halakhoz vettünk? mert elég nagy xd :DKöszi!
2011. aug. 17. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, beteszed vízszintesen. de azért szerezz begy hőmérőt, és méregesd, h ideális-e :)
2011. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

okés..betettem és egyből ráfeküdtek...:D már melegszik... és van rajta egy ilyen külső hőmérő


kÖSZI!!

2011. aug. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!