Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A csiga hány napot bír ki...

A csiga hány napot bír ki kaja nélkül?

Figyelt kérdés
Hello szeretnék egy éticsigát a lakásba.Egy tágas kellemes akváriumba tenném, de nem tudom, hogy ha elmegyek otthonról pár napra, mennyi ideig van el egyedül kajával, és kb, mennyi kaját kell betenni neki egyszerre.
2011. aug. 18. 13:51
 1/10 FogyiiFagyii válasza:
1 csiga mint háziállat?? o.O nah ilyet se hallotam még xd
2011. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hallottam...de azt nem tudom...
2011. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha már tartasz, ne éticsigát az nem háziállat. vegyél valamilyen achát csigát, sokkal szebbek. ha beraksz neki kaját azzal elvan kb 3 napig. egy csigának (ha még fiatal) beraksz egy karika uborkát azzal elvan sokáig. inkább az a gond hogy hamar megrohad a zöldség
2011. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát te gyerek nagyon hülye vagy xD
2011. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Platypus ***** válasza:
Mivel a csigák elfogadják a zabpelyhet is tápláléknak, ami nem romlik, akár egy hétig is magukra hagyhatóak. Ha pedig hagyod egy kicsit kiszáradni akkor elcsomagolja magát és hosszú hetekig is elvan. Azt azért vedd figyelembe, hogy a 3 cm átmérő alatti éti csigák védettséget élveznek, csak a nagyobbakat szabad begyűjteni. Illetve nem ártana teleltetni is őket. Trópusi csigáknál a teleltetéssel nincs gond.
2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
akkor már inkább vmi szebb csiga, vannak kifejezetten otthoni tartásba valók:D
2011. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kara Dominik válasza:
tarts afrikai csigát... azt ha nem eteted egy évig akkor csak meg kell őket vízzel permetezni és adsz be neki kaját és még él
2011. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de meggondoltam magam. Inkább elengedtem a kertben.:)
2011. szept. 1. 12:49
 9/10 A kérdező kommentje:
aki azt írta hogy te gyerek nagyon hülye vagy annak üzenem: nem hülye vagyok hanem értelmesebb mint te xdd
2011. szept. 4. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:
hát azt nem tom de azt igen hogy nagyon jó kajákat csinálnak belőle :D xD
2011. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!