Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ajánlanátok sárgafülű ékszerte...

Ajánlanátok sárgafülű ékszerteknős tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Esetleg vörösfülűt! A vörösfülűnek másabb a tartása mint a sárgafülűnek? Ez lenne az első teknősöm úgyhogy tapasztalatokat is várok. És igen utánnaolvastam, hogy mi kell nekik!
2011. aug. 18. 15:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ilyen vatera izé nem kell.
2011. aug. 18. 15:28
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nógrád és pest megyében.
2011. aug. 18. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem pézsmateknős vásároljál! Aranyosabbak és jobbak. De amúgy Google írd be amit keresel!
2011. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hasonló méretű és a tartása is hasonló? Majd utánnaolvasok azért csak itt is szeretnék róla véleményeket hallani...
2011. aug. 18. 22:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az van és imádom -1. vagyok- és nagyon pici úszkál és ennyire nem agresszív. Mikor vásároltuk meghalt az egyik teki és az észterteknősök ették meg de a Pézsmateknős nem evett belőle. De mindenképpen olyan tekit válassz amit te akarsz.
2011. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnéztem a pézsmatekit nagyon aranyos, de inkább egy sárga/vörösfülűt szeretnék.
2011. aug. 19. 12:00
 7/11 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy másképp döntök mert igazán elragadott a pézsmateknős. :-)
2011. aug. 19. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele nem tudtam melyiket vegyem de ennél még nehezebb lesz ha ott állsz előttük és kérdezi, "melyiket akarod? " én legszívesebben mindent el vittem volna de mázlim volt mert Popcornt -a tekim- egy aranyos nőstény teki...:)
2011. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:-)
2011. aug. 20. 09:17
 10/11 anonim ***** válasza:

szia

vörösfülűt nem lehet már magyarországon kapni legálisan, a pézsmateknősről nem tudok, de nekem két sárgafülűm van, egyáltalán nem agresszívek, könnyen tarthatóak. és imádom őket :D

tenyésztőt csak egyet tudok ,tőle nem tekit vettem, hanem halat, de láttam, hogy sárgafülűek is vannak nála: Kolozsvári Gyula, neki viszont se a címét, se a telefonszámát nem tudom, de megkereshetem, ha érdekel :D

2011. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!