Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen a Te teknős akváriumod?

Milyen a Te teknős akváriumod?

Figyelt kérdés
Milyen az az akvárium amiben a te teknősöd van? Teknősakváriumomat akarom felújítani trópusi típusú-ra akarom megcsinálni és a rendelkezésemre áll 20.000 Ft. és abból akarok venni egy másik tekit a mostani teknősöm mellé, hogy tudjanak játszani meg ne legyen egyedül ami azt jelenti, hogy - 6.000 Ft. Ötlet amivel olcsón megúszom? és hány literes legyen az akvárium?
2011. aug. 19. 15:32
 1/9 anonim válasza:
Üdv:)nekünk is volt teknős, de kicsi akváriumba volt.Bár a teknős is pici volt azért nem olyan marha nagy...kövek voltak benne neki amire kimászik meg víz többit passzolom már...egyébként 6ezer forintos teknőst kb ezt találtam de nézz körül itt van leírás.Lehet hogy nem épp 20-ezerből jön ki de egy kis ügyeskedéssel meg lehet oldani:) [link]
2011. aug. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már egy 100l-es fürdőkádban laknak. :)
2011. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 21. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy óriási vaskádban van, van neki part, növények, szépen ki van díszítve. De én nem vettem a tekit, hanem megmentettem, valaki megunta és csak úgy bedobta egy horgásztóba, ahol sebesülten kimerülten találtunk rá, hazahoztam, és nagyon jól érzi magát, már vedlett is, rendesen eszik. :)))
2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13:10-es vagyok, amúgy ő Sárgafülű ékszerteknős.
2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!!

Milyen a te teknősöd? Vörös fülű? :)

Nekünk úgy volt volt benne 1 nagy lapos kő arra tudott kimászni stb. vízxD

mű növények és az akvárium mögött volt egy képt amin növények voltak..oda volt ragasztva :))

2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 23. 13:14
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Pézsmatekim van...

2011. aug. 23. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Az cuki :3
2011. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!