Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivan a teknősömmel? HELP!

Mivan a teknősömmel? HELP!

Figyelt kérdés
Teknősöm 2-3 napja nem nyitja ki a szemeit.De viszont mozog.Kaját se tok neki adni mert nem látja szal nem tom h mi történhetett vele.Holnap elviszem állatorvoshoz.
2011. aug. 21. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__2035249-mi-le..


Nekem is ilyen volt, állatorvos >> szemcsepp >>> minden rendben :))

2011. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
OKÉ köszike!!1napot még kibír,mert csak csak holnap tudom elvinni a dokihoz????
2011. aug. 21. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, megmarad ne izgulj! Majd írj, hogy mi lett vele! :)
2011. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fúúúúúú nagyon szépen köszönöm már telesírtam magam :DD féltem h megfog halni :SSS köszike majd megírom ;) :)
2011. aug. 21. 16:09
 5/9 anonim válasza:
Csinálj kamilla teát kb 35-38fokra hagyd kihűlni. Nem pótolja az állatorvost persze, de egy ismerősömnek teljesen eltávolította a gyulladást a tekije szeméről. Én szorulásra használtam, arra is jó volt.
2011. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sZIA! nEKEM IS VOLT ILYEN! a tekimmel de meggyógyult és semmi baja :)) viszont nagyon nehezen nnyitta ki a szemét és ezért kellett szemcsepp!!
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hááát elvittem állatorvoshoz és azt mondta h kálcium hiány miatt van az a kis dagadás a szemén és adott neki egy olyan szurit amitől egy kicsit megjön az étvágya és aznap este evett is de utána már többször nem szal nem tom h mégegyszer elvigyem-e állatorvoshoz :/ egy kicsit még várok remélem nem lesz semmi baja :D
2011. aug. 27. 10:45
 8/9 anonim válasza:

[link]

ez egy kicsit oldódik vízben, szóval még meg sem kell ennie úgyis a szervezetébe kerül. Illetve fehér hal.

2011. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom szárított kajákkal etetes,ne tedd!!Mert ez lesz,vagy fagyasztott hal,vagy szúnyoglárva vizibolha tubifex stb. esetleg élve is adhatod,ezért lett kalcium hiányos.
2011. aug. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!