Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Irnátok egy-két dolgot a...

Irnátok egy-két dolgot a vörös gabona sikloról?

Figyelt kérdés
Elsö kigyom lenne és kicsit tartok töle
2011. aug. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A vörös gabonasikló (Elaphe guttata) egy észak-amerikai kígyófaj, mely áldozatát szorítással teszi védekezésképtelenné. A „gabonasikló” nevet a hasi oldalán látható kukoricaszerű mintázatról kapta. Az Oxford English Dictionary szerint ez az elnevezés már 1676-ban megjelent. A vörös gabonasikló az Amerikai Egyesült Államok középső és délkeleti részén él. Más siklófélékhez hasonlóan ennek a fajnak sincs mérge.
2011. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a puszta látványától is elveszíteném az eszméletem...
2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

konkrétan pont ere a célra szolgálna kedves utolso...

1 köszönöm:) am lehet idomitani?(nevelö apám szeret turkálni a szobámba és ara gondoltam ha nem vok otthon kiengedném

2011. aug. 22. 22:25
 4/6 Allatkisokos ***** válasza:

1.

A gabonasiklót nem lehet idomítani.A kígyó az egyik legbutább állat a földön.Szelídíteni sem tudod,csak hozzászoktatni a közelségedhez.

2.

Ha csak azért tartanád mert meg akarsz vele ijeszteni valakit akkor nagyon felelőtlen vagy,és nem való neked ez az állat.

3.

Ha elengeded a szobádban akkor megszökhet.Eleve veszélynek tennéd ki ezzel.


Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el,hogy neked gabonasiklód legyen.Meg ne haragudj,nem akarlak kiosztani de utálom az olyan embereket akik azért vesznek hüllőt/pókot mert meg akarnak vele rémíteni másokat.

2011. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen mert nem akarom hogy anyámbejárkáljon rohadtul utálom ha turkálnak.Kiengedni meg igy nem engedném ki mert rájötem hogy baromság lenne azota már utána olvastam és egyre jobban megtetszetek
2011. aug. 25. 20:21
 6/6 Allatkisokos ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd,és tisztelettel bánnál vele illetve megfelelően tartanád akkor nyugodtan vágj bele,de csak azért ne vedd meg,hogy riogasd az otthoniakat.Ha tetszik és tényleg foglalkoznál vele,akkor vedd meg,és az már csak plusz pont,hogy félnének tőle.Bármi kérdésed van írd ide nyugodtan és segítek mindenben.
2011. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!