Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora terrárium kell 2 db 4...

Kriszta085 kérdése:

Mekkora terrárium kell 2 db 4 éves görögteknősnek, ha életük végéig szeretném, hogy ott éljenek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem túl jó nekik ha egész életükben ott élnek!A görög teknősöket áprilistól szeptemberig kerti kifutóban helyezhetjük el. Így érzik a legjobban magukat. Erős lehűlés esetén azonban be kell vinni őket a lakásba. Enélkül nem érzik annyira jól magukat, megoszlanak a vélemények hogy muszály vagy nem, de szerintem ha valaki teknőst tart, akkor azt kell szem előtt tartani, hogy a teknősnek mi kell!


két közepes méretű példánynak már legalább 1,5 négyzetméter, két felnőtt példánynak pedig minimum 2,5 négyzetméter alapterületű terrárium kell. A teknősnek szüksége van egy búvóhelyre, ahová elvonulhat aludni és biztonságban érzi magát.

2011. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Búvóhelyük az van, meg nyári kifutójuk is, de én azt nem értem, hogy ha nyáron kint vannak, télen alszanak, akkor mikor vannak a terráruimukban?
2011. aug. 30. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg odafigyelsz rájuk és felelősség teljesen tartod őket, akkor sokkal valószínűbb, hogy a te életed végéig fognak ott élni, nem pedig fordítva... tényleg nem kötözködni akarok a megfogalmazás miatt csak tisztázni, hogy ha ezek mellett az állatok mellett döntesz az egy hosszú elkötelezettség lesz... én 30 éves vagyok a tekimet még nagyapámtól örököltem meg és egész életemben ismertük egymást, anyukám szerint 40-45 év körül van, tehát csóklomot köszönhetnék neki...
2012. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pontosítok mert közben anyukám belekötözködött itt hátulról, tehát 40-45 éve van a családban a teki a pontos korát nem tudjuk...
2012. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!