Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Normális a kb.3centis tekimnél...

Normális a kb.3centis tekimnél hogy kicsit puha a páncélja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiatal a teki mert ha igen akkor lehet h azért puha egy picit mert még nem fejlődött rendesen ki .Ez normális de ha már felnőtt és puha akkor már baj van :/ :(
2011. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen picinek még puha. Ne nyomogasd! Etesd változatosan, vitamin és tápanyagdúsan (élő hal, csiga, zöldségek). Pontosan milyen teknős? Ha szárazföldi akkor értelemszerűen nem kell neki élő hal meg csiga, de ha vízi akkor jó lenne.
2011. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális az enyémnek is puha!
2011. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Szerintem nem normális ha puha legfejjebb csak kicsit puha amíg nagyon kicsi! Nem több mint 200FT teknős alakú páncélerősítő! Nekem az nagyon jó+Szívmix!! :)
2011. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tarajosteknős és az utolsónak:ma vettem páncélerősítőt de nem hajlandó megenni...
2011. aug. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!