Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon síkvidéki állóvizet ahol van mocsári teknős?

Figyelt kérdés

Fogni szeretnék mert pont ebben a hónapban van a kikelés hátha elkapok 1 kicsit. van már egy tekim így tudom, hogy kell nevelni. Szabad ilyet csinálni?

Előre is köszönöm!

Csak normális válaszokat!


2011. szept. 1. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

a mocsári teknős védett állat, hagyd békén!


[link]

2011. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
védett,nem foghatod be
2011. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
védett nem foghatod be .A bank rablás is tilos és mégis egyet, egyet kirabolnak holtágak és iszapos nádas helyen találhatsz! sok sikert!
2011. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Néztem az interneten és egy csomó tenyésztő van. Ha kapok rá engedélyt akkor tarthatok, és azt hol tudom ki kérni? Valami tó-t nem tudsz, csak meg akarom nézni, hogy nézz ki...Budapest környékén!
2011. szept. 1. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztettet veszel,akkor nem kell engedély
2011. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szűkebbet pest környékétől? én Nógrád megyében vagyok tudok mutatni
2011. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pest megye lenne jó...én akarom megfogni persze utána el engedném...
2011. szept. 1. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom védett állat, mert sok ember elengedte az ékszertekijét és az elszaporodott és kiszorította a mocsári tekit. De ékszertekit kereshetsz, azzal még segítenél is a hazi állomány fennmaradásában:)

(Ha jól tudom minden hüllő védett nálunk)

2011. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vegyél egyett, engedd el, utána fogd meg;) Ne bántsd az élővilágot így is olyan kevés a természetes része.
2011. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platypus ***** válasza:
A tenyésztetthez nem engedély kell, hanem a származását igazoló CITES papír. Ezt a tenyésztő adja az állathoz amennyiben legális szaporulatról van szó. Neked csak be kell jelentened az állatot miután megvan.
2011. szept. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!