Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi történik ha egy kaméleont...

Mi történik ha egy kaméleont tükrök közé teszünk? Én idáig ugy gondoltam hogy ezt viccből kérdik de mostanában a gyakorikérdéseken elég sok lett ezekből a kérdésekből és gondoltam hogy komoly. Mi a igazság?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi
2011. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Esetleg ha ivarérett és ellenfelet lát a tükörképében, akkor élénkebb színe lehet, de nem lesz átlátszó, mint ahogy pár lökött elképzeli. :)
2011. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem úgy veszi fel a színét ahogy azt mások elképzelik. attól mert rárakod egy lila papírra, nem lesz lila és nem fog vele egybeolvadni
2011. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amilyen ravasz átlát a tükrön.Álltál már vele szemben?Egyik szemével hátra,másikkal téged néz,hát ez nagyon fura az biztos.
2011. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem megilyed a saját tükörképétől, elmenekül, közben kilapul és pöttyös lesz.
2011. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Felveszi a stresszes kaméleon színt. Ez általában szürkés vagy barnás, fajonként változó. A lényeg, hogy amikor ijedtek akkor egy bizonyos színt vesznek fel, és egy halom tükörkép elég ijesztő nekik.
2011. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek az összes hozzászóloval.
2011. szept. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!