Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy kígyót szeretnék, ajánlaná...

Egy kígyót szeretnék, ajánlanátok valamit? Olyan kellene ami 3-4 méterre nő meg, és kilehet venni az akváriumból.

Figyelt kérdés
Tehát nem valami mérgező:D Király siklóhoz hasonló kéne, csak olyasmi , ami nagyobbra megnő(márha van olyan) Előre is köszönöm a válaszokat. Tapasztalatokat is meghallgatnék szívesen.
2011. szept. 16. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Király Piton, olcsó és 2 méterre nő és nem mérges.
2011. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ne akváriumba tartsd, inkább terráriumba, a vizet annyira nem komálják a kígyók :D
2011. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oops:_D
2011. szept. 17. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Első: a királypiton messze nem nő 2 méterre (1-1.2 m kb...).

Kérdező: akváriumban a halak valóak, terráriumba a hüllők.


Vannak nagyobbra növő siklófajok, mint pl. sávosfarkú sikló 2.2 m is lehet v. nagyobb, patkánysikló 2 m körül, stb. 3-4 méterre az óriáskígyók nőnek pl. boa constrictor.. kisebbre 1.8-2m a szivárványos boa nő.

2011. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kockáspitont ajánlanám ( nekem is van kettő, egy sima mintázatú és egy albino ), bár az enyémek még csak két és fél méteresek, de ennél megnöhetnek nagyobbra is. Nem tudok olyan siklóról ami 3-4 méteresre megnő, de ha valaki igen az nevet a markába.
2011. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
anakonda :D
2011. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pénztárca függő kérdés

Személy szerint Boa párti vagyok de volt Pitonom is!

Nem tudom tisztába vagy-e vele hogy egy 4 méteres kígyót már nem veszel csak úgy ki a terráriumból


Én a boa constrictor szivárványos boát vagy esetleg egy hondurasi boát ajánlanák! mind olyan 2 méter körüli


Pitonok éjszakai állatok szóval olyan hajnali 2-3 fele indulnak útnak és ha ki akarnak menni akkor ki is fognak !

2011. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!