Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 4-5 cm testű gyík kb...

Egy 4-5 cm testű gyík kb meddig bírja ki kaja nélkül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
kb. 1 nap de viz nélkül nem soikáig!!! amúgy mért???
2011. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
mert még mindig fél, hogy bent van a lakásban és legyilkolja a babáját. hát ezért!
2011. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig ezen izélsz? Engedd már ki!!!!!
2011. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez előző kérdező vagy? hát engedd már ki azt a rohadt gyíkot b*zdmeg. nem háziállatnak találták ki!
2011. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16:42 vayok: kint jó neki,nem bent,ne félj nem fog visszajönni.amúgy szerintem, nem sokáig.
2011. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Nem rég olvastam ezt a kérdést. Én nem ő vagyok, de különben hogy félhet egy FÉRFI ennyire egy ártalmatlan kis gyíktól??? Hisz én tizenegy éves létemre fogtam már meg vagy ezer gyíkot XD. Na de most komolyan. Meddig él? mert ez már vagy 4-5 napja lakásban van és ma fogtam meg, már benne is van az egyik terráriumomban.
2011. szept. 16. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hétig, de fogjál neki akkor tücsköt is, hamár bezártad szegényt, vagy engedd ki a fűbe.
2011. szept. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!