Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kigyóbőrt hogyan kell...

A kigyóbőrt hogyan kell kipreparálni?

Figyelt kérdés
Elütöttek előttünk egy kigyót, kiváncsiságból megnyúztam, hogy lássam, hogy helyezkednek el a szervei.Szeretném a bőrét megtartani,de sosem csináltam még ilyet, hogyan kell?
2011. szept. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom mit szedsz... de én is kérek belőle ;)


Ám valami nagyon erős drog lehet X"D

2011. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Első vok...


Ámmmm te nem vagy normális xDDD

2011. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Normális vagyok, szeretem az állatokat és érdekel az anatómiájuk. És ha egyszer szép a bőre.A szépséget értékelni kell.
2011. szept. 24. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár mondatban biztosan nem fogja neked senki sem szakszerűen leírni a kígyóbőr preparálás menetét.

Viszont elmehetsz egy könyvtárba, és elkezdesz könyveket keresni "állatok preparálása" címszó alatt. A nagyobb könyvtárakban biztosan van legalább egy könyv ami a témával foglalkozik.

Ha esetleg a címszóval nincs találat, akkor megkeresed a biológia szekciót és elkezded végignézni a könyveket.

2011. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lekaparod a felesleges zsiradékot + cafrangokat a belső oldaláról, megmosod, besózod és egy deszkára szépen felszögezed, hogy szépen ki legyen nyújtva. Ferdén nekitámasztod vminek és hajrá. A só nem tom mennyire fontos, elvileg napon is kiszárad.
2011. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!