Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kedden vettem egy sárgafülü...

Kedden vettem egy sárgafülü teknőst és azóta nem evett semmit mit tegyek?

Figyelt kérdés

heti menü -nek nevezett kaját vettem neki és rá se néz semmi

ugye nem lesz baja?

vagy miért van ez vagy mi más kajával próbálkozzak?

segítsetek


2011. szept. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mással.
2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én teknőseimmel is ez volt a baj. Nálunk az vált be hogy told az akváriumot egy olyan helyre ahol besüt a fény(pl.:az ablak elé) hogy tudjanak napozni és hogy mindig hagyd ugyanazon a helyen hogy szokja a környezetét!
2011. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kettőt vettem, hogy hamarabb megszokjanak, de az egyik így is majdnem egy hétig semmit nem evett. Bébiteknőst vettél? Annak még bébitáp kell. Most meg nem mondom a nevét fejből, de nekem Sera-t adtak (pici piros és barna szemek). Először azt kezdték el enni, csak utána a többit.
2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először jó lesz az a heti menü, meg fogja enni, csak legyél türelmes :) Aztán meg ha kicsit nagyobb lesz, már adhatsz neki fagyasztott halat, ami kisállatboltban nagyon drága, de az Auchanban lehet kapni olcsón, nagy kiszerelésben. Olyat vegyél, vágd fel apróra és úgy add neki.

A helye milyen a tekinek? Van lámpája, szűrője, napozója? Ezek fontosak, és hogy biztonságban érezze magát, tehetsz be aljzatnak kavicsot, vagy növényeket, csináld meg neki minél otthnosabbra. :)

Hajrá ;)

2011. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. szept. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!