Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek? A gyíkok rendszere...

Mit tegyek? A gyíkok rendszeresen belefulladnak a kerti tóba.

Figyelt kérdés
Terméssziklákkal van körbekerítve egy kis kert tó, tettem bele ien falécet is hogy ki tudjanak jönni, de hiába. Már vagy 5 gyíkot találtam meg a víz alján megfulladva. Mit csináljak? És minek mennek oda?
2009. ápr. 26. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mennek oda hogy igyanak meg hogy ha van ott szikla akkor sütkérezni! Lehet ott van vmi házuk vagy valami... Nem tudom sajnos hogy ilyen esetben mit lehet tenni... :S Max annyit hogy kiveszed egy időre belőle a vizet és akkor lehet megunják azt a helyet! :D
2009. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, mert a gyikok mint hullok elegge jol usznak. Valoszinuleg nem tudnak megsem kimaszni a oldalan - en talan helot raknak korbe, hogy legyen mibe kapaszkodniuk...
2009. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Raktok a kerti tóba valami vegyszert, esetleg algaölőt? Az megmérgezi őket, aztán belefordulnak a vízbe..
2009. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem,semmit nem teszünk bele... Nem tudom mi lehet.. Azon a lécen simán ki tudnának menni :S
2009. ápr. 26. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Nyúzd meg őket, csinálj táskát!
2009. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
tegyél ki pici úszógumikat, vagy bérelj fel egy úszómester-békát, rá hátha hallgatnak a gyíkok, esetleg tanítsd be te egyenként a gyíkokat úszni, hátha bejön:)
2009. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Szarjál bele a tó közepébe, akkor majd nem mennek oda.
2009. dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
I would rather shit in your mouth... :P:D
2009. dec. 20. 14:08
 9/9 anonim válasza:
huren sohn
2010. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!