Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez a 2db Szárazföldi Görög...

Ez a 2db Szárazföldi Görög teknősök egészséges állapotban vannak? KÉP

Figyelt kérdés

Most szeptemberben voltak 1 évesek. Valószínűleg 2 fiú.

Kép: [link]

Kép: [link]

Kép: [link]


~Esetleg még az lenne a kérdésem hogy milyen egészségi szempontokat kell nézni hogy egészséges maradjon a teknősöm?


2011. okt. 1. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
ha esetleg olyan kép is lenne ahol nem egy plüsskutya alatt vagy a fűben bujkálnak még talán segíteni is tudnánk
2011. okt. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ezek teknősbékák. (de igazából semmi közük a békákhoz, csak ez a nevük.)
2011. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem igen:) nagy szépek:) grat hozzájuk:D nevük már van?
2011. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak csak annyit mondanék hogy higgye el ezek nem modellek akik pózolnak, igyekeztem 3 képet is felrakni...

3. válaszoló: nagyon aranyos vagy :) Nyüzüge, és Frenklin a nevük :)

2011. okt. 1. 14:31
 5/10 christa84 ***** válasza:
Kép alapján jól néznek ki :-) A rosszindulatú kommentek hozzá tartoznak sajnos ehhez az oldalhoz, el se olvasd :-) Mivel eteted őket? pl hogy néz ki egy napi menü? vitamin? lámpa vagy napoztatás? semmi bajuk nem lesz ha megkapják a megfelelő B vitamint és változatos táplálékot :-)
2011. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi. Igen sajnos ... hát heti 2× gyümölcs, saláta, zöldség, UV-s lámpa . lóhere .
2011. okt. 5. 23:03
 7/10 A kérdező kommentje:
porrá zúzott kifőtött tojáshéj (kálcium) meg egy + vitamin heti 2× 3×
2011. okt. 5. 23:03
 8/10 christa84 ***** válasza:
Szerintem jó de én vizi teknősben "utazom". A páncél alapján mertem mondani h. jól néznek ki (ha vitaminhiányosak vagy egyoldalú a táplálás eldeformálódik a páncél), de ha nem vagy biztos nézz utána egy fórumon :-)
2011. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy :)
2011. okt. 25. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Saláta és a gyümölcsök mérgek számára. Csak kinti gazokat, pl. pitypangot, tyúkhúrt, útifüveket, csorbóka fajokat, lóherét, stb ehetnének.
2017. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!