Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lapátfarkú gőtét hol tudok...

Lapátfarkú gőtét hol tudok vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudtok esetleg olyan díszállatkereskedéseket,ahol árulnak Lapátfarkú gőtét?

Válaszokat hálásan megköszönném!


2011. okt. 5. 09:47
 1/7 anonim válasza:
59%
nézd meg a Lapátfarkű gőte boltban.
2011. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bugyuta választ!
2011. okt. 8. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hol laksz?:D mert így elég nehéz....
2011. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nézzél utánna egy kereskedésban,rendelj tenyésztőtől vagy nézzd meg egy börzén ahol ilyen állatoket lehet kapni.
2012. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Sajnos,elég ritka gőte fajnak számít.

Tenyésztő tudtommal nincs Mo-n.

Magyarországi Börzén még nem találkoztam vele,talán külföldi Börzéken nagyobb esélyem lenne beszerezni....

2012. jan. 28. 09:10
 6/7 Virry ***** válasza:
Állatkereskedésben kell megnézed, egyébként nekem is ilyen van és nagyon nehéz beszerezni. Mi fél évet vártunk rá, mert egy állátkereskedést kértünk meg hogy rendeljen, de a kereskedelmi piacon akkoriban 2000 példány volt csak Európára, de összesen 1600forint.
2012. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég borsos ára van,de nagyobb EU-s vagy német börzéken hozzájuthatsz...De az ára így is elég borsos...De azért sok sikert...Ha kérdésed van,akkor itt az E-mail címem: bocskaidoni@gmail.com

Sok sikert :)))

2012. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!