Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért csinálja ezt az ékszerte...

Miért csinálja ezt az ékszertekim?

Figyelt kérdés
amikor felmegy a szigetre napozni és hogyha az akvárium mellé megyek egyből leugrik már 2-hónapja nálam van és mindig ezt csinálja :S
2011. okt. 5. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

mert még fél, vagy hirtelen mész oda. Az enyém egy hónap után ment fel elsőnek a kőre, majd még három hónapba telt, hogy meg szabadott olyankor mozdulni (ne ugorjon fejest)

Próbáld meg úgy, hogyha napozik, nagyon lassan mész oda, és úgy hogy lássa. Ha mozdul, akkor várj pár percet, ha lenyugodott megint pár lépést. Ja és beszélj nagyon sokat hozzá! Akkor megszokja a hangodat.

Az enyém, mikor hazaérek s beköszönök még csak a lakásba már éktelen csapkodásba kezd, mert tudja, hogy megjöttem:)

2011. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is nagyon lassan megyek csak a fejemet dugom be és mar meglát avval az édes sunyi szemével né néz néz és leszalad amúgy a tied hány hónapos ???
2011. okt. 5. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

az én kis Puszedlim mentett állat, neten találtam rá, borzalmas körülmények között tartották (bátyám mikor elment érte mesélte, hogy üvegszekrényben ott volt egy leguán...).

Egy év körül lehetett ekkor, szóval nekünk még nehezebb volt összeszokni, mert egyáltalán nem volt az emberekkel semmi kapcsolata, amim meg emléke volt, az mind rossz. Beteg is volt szegénykém. Jó sokat utazott mire hazaérkezett, de már másfél éve velem van, és megszokta például, hogy reggel hatkor kelés van, hogy melyik nap mikor kap kaját, hogy mikor veszem ki, hogy rohangálhasson egy picit a lakásba stb...

Amúgy nekem tarajosteknősöm van. :)


A tied amúgy nem lehet azért ugrik bele a vízbe, mert odaúszik hozzád? Enyém is szokott oylat, hogy néz néz.. aztán loccs és már ott is van a fejem mellett amennyire közel csak tud:)

2011. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én tekim is mindig ezt csinálta. :\
2011. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
enyém is ezt csinálja ! =//
2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!