Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez milyen állat? (kép lent)

Ez milyen állat? (kép lent)

Figyelt kérdés

Azt látom h hüllő, de mégis mi? Csak olyan írjon, aki biztosra tudja!


[link]


2011. okt. 7. 17:24
 1/7 anonim válasza:
Tarajos vagy sima gekkó
2011. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiatal zöld leguán és valószínűleg nőstény.Kár,hogy nem látom a teljes profilját így csak 92%-ra tudom biztosra mondani.
2011. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát, sajnos nincs másik képem róla. Csak úgy kinéztem magamnak, hogy ilyet szeretnék, de gondoltam előbb jó lenne megtudni, hogy milyen állat is pontosan.

Azt tudtam, hogy nem gekkó, azok jóval kisebbek és őket még úgy nagyjából ismerem is. Én is leguánra tippeltem egyébként először, csak nem voltam benne biztos, mert mikor rákerestem, képtalálatok között mind olyan "tüskések", ő meg nem. :)

2011. okt. 7. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem gekkó és azért mondom hogy valószínűleg nagyon fiatal és nőstény mert én is hiányoltam róla a tüskéket. :)
2011. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonlít de szerintem nem víziagáma.
2011. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Ez egy baziliszkus, más néven jézus gyík, vagy krisztus gyík. (azért mert a vízen tud szaladni)
2011. okt. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!