Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a kaméleonom?...

Miért nem eszik a kaméleonom? (LENT ) SOS

Figyelt kérdés
Leszögezem mielőtt lehurrognátok,hogy volt már 2 kaméleonom,és szépen felneveltem őket,4,5 évig éltek,egészségesek voltak.Most van a 3.kaméleonom,kicsi még,2hónapos,kedd óta van nálam,először evett,és most 2napja nem eszik,és nem tudom miért..soha nem volt ilyen problémám,vitaminozom a kajáját,megvan a melegítő lámpa és a sima is felette,az ágak is,jó minőségű kaját kap és nem tudom miért nem eszik.tudnátok segíteni?Előre is köszi
2011. okt. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van kaméleonom és nem akart mozogni, kitettem a macskám elé úgy megindult,h futni kellett utánna. Rem érted a lényegét, ha nem eszik akkor valószínűleg sok ételt adsz neki ne adj neki kaját pár napig (1-2) azután jól fog esni neki és enni fog. Ezt komolyan mondtam.
2011. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom kiszedni a bogarakat a terráriumból..:(
2011. okt. 8. 14:45
 3/7 Nyasz ***** válasza:
Egyet értek szerintem nem naponta kell etetni ! Amúgy van egy tippem ami hüllőknél bejön (ÁLTALÁBAN) próbálj vizet csepegtetni a szájába vagy a fejére lehet az felold mindent.
2011. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogy szedjem ki a bogarakat amik bent vannak neki?
2011. okt. 8. 16:02
 5/7 Nyasz ***** válasza:
Hagyd bent a terkoba
2011. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enni fog majd ha éhes lesz.
2011. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Evett már?
2011. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!