Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS mi baja a teknősömnek?...

SOS mi baja a teknősömnek? (haldoklik)

Figyelt kérdés

sziasztok!

kis ékszertekimnek kitisztítottuk az akváriumát,jó forró vizet tettünk bele,vártunk hogy hülljön addig(kb 3-6 percig egy kis 1cm mély vizes kis kerek dobozban volt,miután belerakta tesóm a kicsit hűllt vízbe gyorsan elkezdett úszkálni,tesóm azonnal kivette és azóta lábát hátrahajtotta(mintha hátratört volna vagy nem tudom) és ha megpiszkáljuk a lábát vagy beleteszi a szemét a vízbe akkor így összeragad és pár másodpercig nem tudja kinyitni,nem is éhes,pedig mindig úgy várta a kaját,mi baja lehet? utoljára tegnap este volt etetve,ma meg nem eszi meg


2011. okt. 29. 11:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
meg nem is mozog,mintha fáradt lenne
2011. okt. 29. 11:58
 2/20 anonim ***** válasza:
Na akkor most előről, központozással, mert ott lemaradtam, hogy beraktátok egy lapos dobozba, utána nem értem.
2011. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
kitisztitottuk az akváriumot,van egy kis kerek sárga doboz olyan 10-15 cm átmérőjü,abba szoktuk szállítani ide-oda tekit és abba volt,ameddig hűlt a víz az akváriumban,és miután áttettük az akváriumban miután kicsit hűllt a víz utánna kezdett gyorsan úszkálni és azonnal kivettük.
2011. okt. 29. 12:01
 4/20 anonim ***** válasza:
nem volt forró a víz? :(
2011. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

de tűzforró volt?

mit kell tenni ilyenkor?

2011. okt. 29. 12:13
 6/20 anonim ***** válasza:
komolyan ennyi eszed van? mégis mit vársz, ha leforrázod azt a szerencsétlen teknőst???
2011. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nem én,hanem tesóm

most megfog halni?

2011. okt. 29. 12:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Anyám....ne haragudj, képes volt beletenni forró vízbe? Mennyi idősek vagytok? :( Leforáztad a teknősöd! Pf.....
2011. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

én 15,tesóm 12 úgy összeszidtam,hogy bőgött

megfog maradni?

2011. okt. 29. 12:33
 10/20 anonim válasza:
89%
hát ennek a szerencsétlen tekinek annyi eséje van az életben maradásért mint azok a rákok amiket élve a tűzforró vízbe raknak... kb most ugyanezt csináltátok azzal a haldokló teknőssel.. sztem a tesódnak meg mondd meg ha meghal a teki hogy gratulálok te fogyatékos...
2011. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!