Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Királypitont szeretnék venni....

Királypitont szeretnék venni. El tudnátok látni némi jó tanáccsal?

Figyelt kérdés
Az állat tartásáról elég sokat olvastam már,de még sosem volt kígyóm, és nincs ismerősöm sem, akinek lenne. Nem tudom pl. hol érdemes vásárolni, mekkorát, az ára is mindenhol más, 5-10 ezres különbségek vannak.
2011. okt. 29. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőtől vedd, mert onnan érdemesebb - és nem is drágább. Az a baj, h a hüllőknél azt kell "figyelni" leginkább, h jól eszik-e. És egy lelkiismeretes tenyésztő nem fog beteg állatot eladni Neked, míg egy díszállatban előfordul.


Őt keresd meg:

[link]


Nem tudom, hogy van-e most neki királypitonja, de mindenképp ajánl majd Neked megfelelő emberkét.

2011. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és segítséget.
2011. okt. 29. 23:19
 3/6 lasius ***** válasza:

Érdemes Ha átolvasod:

[link]

2011. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

helló

nekem van eladó királypitonom terráriumal eladó

érdeklődni:gamemester@gmail.hu

tanácsokat is tudok adni

2011. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
google.hu
2011. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, gúgülponthu. Azért ez nem egészen olyan dolog, mint amikor a szomszéd öregasszony hozzádvágja a csipás macskáját, hogy nesze kiscica.
2011. nov. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!