Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudok valahol egy helyet...

Tudok valahol egy helyet ahova eltudnám vinni a 2teknősömet és jó helyük lenne?

Figyelt kérdés
Van 2 ékszerteknősöm és szeretném őket beadni egy jó helyre mert szerintem nem érzik jól magukat.Egy 90literes akváriumban vannak ketten.3 évesek,1 fiú, 1 lány ha az orvos nem tévedett.Szerettünk volna nekik egy tavat a kertben,de közben lett egy kutyusunk is.Az ország bármely részére elvinnénk őket,ha tényleg jó helyük lenne.Vagy valami ötlet, hogy hol hirdessem meg?Hátha van valakinek egy tava és pont teknőst szeretne.Újra akváriumba nem szívesen adnám.

2011. nov. 1. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp adj fel egy hirdetést. Szabadon ne engedd őket, mert a fogságban élő állatok nem tudnak csak úgy vissza vagy beilleszkedni természetes élőhelyükre. Nagy az esélyük a pusztulásra. Állatkereskedésbe sem érdemes, mert ők bárkinek eladják.
2011. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szabadon semmiképp sem engedném őket,isten ments! Nem olyan helyre gondolok,hanem..hát nevezzük úgy, hogy "rezervátum", most jobb szó nem jut eszembe.Ahol direkt ilyen kis teknősöknek kialakított hely van.Ilyet hátha ismer valaki..
2011. nov. 1. 19:55
 3/7 anonim válasza:
0%
gundel étterem ,esetleg egy kínai gyorsétterem
2011. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ingyen elvihető rovatban hirdesd, én is ott kerestem kisallatot, amikor kellett.:)
2011. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nahh nekem is van egy fiú 4 éves ékszertekim először én is azt érztem hogy nem igazán érzi jól magát z akváriumomban, hiszen egyedül van. Na De én azt szoktam csinálni, hogy a szobámba kiengedem egy fél órára(tovább ne mert kiszáradhat) majd visszaraok az akváriumba naponta 2-3x megcsinálom ezt és vízbe csak alszik vagy "úszkál" nyáron május elejétől szeptember elejéig pedig van neki egy elkerített rész ami csibedróttal van befedve a teteje is a cicánk miatt:P és ott az egyik sarokba van neki egy lavór amibe víz van és ha kedve van belemegy, ha nincs akkor kijön! És éjszakára is kint kell maradnia mert ha reggel ki- és este beviszed akkor megfázhat!

remélem vmit segítettem:S:S:S

13/F

2011. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy jó tipp,majd kipróbálom,hogy ez enyémek hogy reagálnak rá.Köszi!
2011. nov. 3. 16:06
 7/7 anonim válasza:
A tekiket ha folyton ki veszed meg visszarakod azért kezd el felélénkülni mert a környezet változás miatt stresszel. A szobádból meg menekülni próbál azért futkos. Ne piszkáld ezzel hogy majd így felélénküljön, mivel ezzel nem teszel jót neki.
2011. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!