Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen lett a teknős akvárium...

Milyen lett a teknős akvárium képek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

és voltak alul nekem kis kavicsok de nehez volt nagyon úgy a tisztítás úgy hogy tegnap kivettem a kavicsokat

de akarok olyan 3 cm kavicsokat az aljára amit jobban lehet tisztítani

amit a a kakálásáról ilettve :D nem tudok mitt tenni van benne tisztító de nem sokat segít :D :D

felrakom milyen volt kavicsokkal

[link]


2011. nov. 3. 10:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó... De kavicsokkal! És sztem kevesebb vízzel... (Bár Én ehhez nem értek , had tegyem hozzá ) !!
2011. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kis kavicsokat már nem teszek bele semmi kincsért csak nagy kavicsokat am köszi ment a zöld kéz am a víz jó szntem mert jól érzi magát benne
2011. nov. 3. 10:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de kicsit talán sok benne a víz. A tekik szeretnek a köveken feküdni, nem mindig csak a vízben.
2011. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
oké akkor leveszek belőle
2011. nov. 3. 10:46
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon szép! :) Szerintem a víz sem sok, mert imádnak úszni. És van olyan kavics, ami kilóg a vízből.


Bár én is tudnék ilyen szépet csinálni nekik. :) De akkorára nőttek (négy tekim van), hogy már annak örülök, ha elég víz van nekik, nemhogy még díszítsem is. Így is alig férek el a terráriumtól. :P

(Cserébe gyakran sétálnak a szobámban. Te is kiteheted őket néha, nagyon szeretnek kinn mászkálni. :))

2011. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
jaj köszi szép én is szoktam és te mit szoktal csinálni a kaik ellen mert nagyon sokat kaiklnak :D :D:D van valami hatásos módszered ?
2011. nov. 3. 10:57
 7/19 anonim ***** válasza:
Az Én volt tekim nem szerette a sok vizet... De ha a tiéd szereti akkor jó így neki :)) Közi a Zöld pacsit ;D "Első"
2011. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Már úgy érted, hogy a szobádba is kakil, mikor kinn van?

Nálam nem szoktak... Összesen kétszer-háromszor fordult elő, pedig már az idősebbek 15,5 évesek. :) Olyankor kénytelen voltam persze feltakarítani... De ha minden alkalommal ilyen gond lenne, tuti nem tenném ki őket túl gyakran. :S


Amúgy milyen gyakran eteted? Lehet, hogy vagy túl van etetve, vagy olyan kaját kap. Mit adsz neki? Másra nem tudok gondolni, mert elvileg "szobatiszták". :)

2011. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jaj nem hanem a akváriumba egy nap vagy 5,6 szor :D :D egyszer fordult elő amikor kin volt de akkor azért mert hasmenése volt mert nem jó kaját adtam neki de már jól van én is feltakarítottam nem csináltam olyan nagy ügyet belőle hisz még csak 4-hónapos :D :D :D
2011. nov. 3. 11:17
 10/19 anonim ***** válasza:

4 hónapos? Jajj, baba!! :))) Cukik kicsinek.

Ilyen nagynak meg... :P (Imádom őket amúgy.)


Hát a víz nagyon koszolódik, ez tény... Pedig - mivel már felnőttek - elég őket 2-3 naponta etetni... Kivéve az egyiket, mert ő folyton enne. :P

Sajnos a vizet kb. másfél hetente teljesen ki kell cserélnem. Tisztító már nincs is, mert úgyis csak eldugult folyton.


Te hogy tudod cserélni ebben a vizet? Nekem most sajnos kézzel kell kimerni, mert nincs semmi szivattyú, ami működne. :s

2011. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!