Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez most akkor hogy is van?...

Ez most akkor hogy is van? (teknős)

Figyelt kérdés
A teknősöm már 1-2 napja egy helyben volt,mozdulatlan stb. Majd ma ezt megelégeltem mer nem ette meg a kajáját. Duzzattnak láttam a szemeit ,de azért kb 10-15 percig próbáltam ébreszgetni. De nagyon nehezen nyitogatta ki a szemét. Majd visszatettem az akváriumba ,és elmentem fürdeni .Majd amikor visszajövök tök fitt teknős ,és megette a kajáját. Gondoltam arra ,hogy szegény téli álmot szeretett e volna aludni. Fogalmam sincs,segítsetek!
2011. nov. 5. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkető. Valószínűleg téli álmot is aludna, meg biztos, hogy szembetegsége is van. Hiányos táplálkozástól alakul ki, halálos lehet, ha nem kezelteted.
2011. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyos teknős fajok téli álmot alszanak! Ilyenkor kis kibélelt helyet kell nekik biztosítani és nem piszkálni. Nézz utána, hogy a te teknősöd ezek közé tartozik e!
2011. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sárgafülű ékszerteknős!

És amikor még nyitogatta a szemét,akkor az oldalán volt valami végony hárgya.De már nincs. Visszaaludt

És ha téli álmot aludna,akkor ne is próbáljam etetni? :D

2011. nov. 5. 12:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha alszik akkor nehezen fog enni.:) Nézz utána, meddig szunyál, majd utána.
2011. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi nektek

irjatok még

2011. nov. 5. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol tartod a terráriumot,kb mennyi a nappali meg az éjjeli hőmérséklet
2011. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A komódomon van,közvetlen az ablaknál. Nappal pl most : 26 fok van (fűtés nélkül),este még melegebb mer megy a fűtés.
2011. nov. 5. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
És mivel eteted? Gagyi tápok nem jók, fagyasztott halat kell neki adni + néha zöldségeket. Megvan?
2011. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azokkal a gagyi tépokkal.Meg ilyet olvastam hogy alma banán jó.Azt pl nemeszik

Fagyasztott haalt honnan szerezzek teknősnek valot??

2011. nov. 6. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Auchan, kisállatkereskedés, horgászboltból csali hal :)
2011. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!