Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy szakállas agámámának...

Csizmi kérdése:

Egy szakállas agámámának nehéz a tartása? Sok macera van vele?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nagyon szeretnék egyet (vagy kettőt), és érdekelne vele kapcsolatban minden amit tudni kell.

2011. nov. 6. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem macerás, nagyon jópofa állatok.

Viszont ami nagyon fontos az a vitaminpor!

2011. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És drága mindennel együtt?
2011. nov. 7. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
nem egyáltalán nem macerás max hogy mindig kell menned tücsökért, csótányért sáskáért. az ár mindennel együtt kb. 40 ezer ha a legjobbat akarod mindenből. ami indításkor feltétlenül kell : terrárium egy 100*60*50-es, ez elég neki nagykorára is, szerintem ezt, ha olcsó helyen csináltatod olyan 15 ezer max. akkor faágak amikre felmászhat, de azt ingyen is tudsz szerezni, ha arról van szó, kell lámpa az kb. 5000, homokot én 600 ért veszem a fehér homokot, de az is minőség kérdése, meg persze az agáma és a vitaminpor. És egy kis eleség sem árt persze, de így együtt is szerintem elég olcsó és jó is. remélem segítettem.
2011. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


és itt van még 1-2 jó oldal amit érdemes elolvasni róluk

2011. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!