Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit eszik egy leopard gekko?...

Mit eszik egy leopard gekko? ( Erdekelne olyanok velemenye akinek van vagy volt gekkoja)

Figyelt kérdés
Azt halottam hogy elve kell neki odaadni a kukacokat meg az ilyesmit. Muszaly elve? Vagy lehet esetleg szaritott bogarakat adni neki? Salatat eszik? Mert meg kezdo vagyok es nem tudom ezeket a dolgokat.
2011. nov. 6. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Rovarevők, így rovarokat esznek, például lisztkukac, tücsök, gyászbogárlárva. Én élve adtam nekik, állatkereskedésben is úgy forgalmazzák.
2011. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nyáron szöcskéket szedtem neki, de adtam már kukacot is meg tücsköt vettem boltba, mert azt mondták, hogy amit itthon vannak tücskök a "páncéljuk" kilyukasztja a belét vagy mi...

közepes méretű tücsköket vettem télen nekik állatkereskedésbe: [link] iylet...

2012. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gyászbogárlárva, tücsök, sáska, listkukac. Mi 95%-ban etetjük élő eleséggel, az enyémek a szárított rovart

nem eszik meg, de ha pl. a dobozba vásárolt sákák közül egy elpustul, azt csipesszel megmutatom a gekkónak, kicsit megmozgatom, mint ha élne, és akkor megeszi. (100%-ig rovar evő, nem eszik zöldséget).

2016. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!